Tekken 7

gry do pobraniaTekken 7 (鉄拳7) – to kolejna odsłona doskonale znanej serii bijatyk, która rozpoczęła się w 1994 roku. Za stworzenie wszystkich części sagi odpowiada japońska firma Namco Bandai. Jednym z ważniejszych twórców Tekkena od wielu lat jest Katsuhiro Harada. W siódmej części Tekken 7 otrzymujemy kolejną porcję nowości w mechanice rozgrywki, niedaleko jednoczesnym zachowaniu wielu wcześniejszych rozwiązań. Gracze ponownie nie mają możliwości wybierać postacie z repertuaru barwnych bohaterów, wśród jakich pojawiają się dobrze popularne twarze, ale i zupełnie wojownicy nowi. Każdy spośród nich dysponuje swoim organizmem i zestawem ciosów. Batalii odbywają się w sporo prawdziwych i fikcyjnych lokacjach. Oczywiście wraz z wojną poznajemy kolejny rozdział skomplikowanej fabuły. Siódma część owo nie tylko powtórka z gry, a twórcy przygotowali zdatną dawkę nowości.

Pierwsze, co rzuca się w gały, to tryb opowieści, który wzorem gier NetherRealm obfituje długich w dziesiątki, całkiem ciekawych filmików, składających tryb fabularny w koherentną historię. Otrzymujemy streszczenie natomiast podsumowanie wyniszczającego świat anagonizmu przedstawicieli klanu Mishima – to oczywiście Heihachi natomiast Kazuya, a w tle także Jin. Najwyraźniejszą w Tekken 7 do pobrania potyczkach jest widoczny pod koniec rundy stan Rage nowością, aktywujący się, gdy pasek szlak wojownika niebezpiecznie spada. Damy radę wtedy wyprowadzić specjalny napad na wzór ciosów X-Ray z Mortal Kombat azaliż ataków Ultra z kolekcji Street Fighter. Potyczki są odpowiednio szybkie, płynne natomiast tak widowiskowe, że niełatwo zakończyć zabawę po niejakiej czy dwóch walkach.

Tekken 7 nowości

Drobne powtórki zastąpiono efektownym spowolnieniem w trakcie walki, aktywującym się, gdy dochodzi do jakby równoczesnego wyprowadzenia ciosów ekstremalnych. Takie rozwiązanie wydaje się w wyższym stopniu emocjonujące, a gracze podskakują na kanapie, gdy zaświadcza się, że o zwycięstwie zadecydowały milimetry. Walutę bez wątpienia warto wydać w galerii, gdzie umieszczono wszystkie dopuszczalne przerywniki filmowe z cyklu Tekken, a także muzykę spośród każdej odsłony serii. Sentymentalna podróż po ulubionych wspomnieniach i bonusowych rysunkach koncepcyjnych to idealny prezent na rocznicę dla wszystkich fanatyków Żelaznej Pięści. Gra Tekken 7 pobierz otrzymało nowy zwiastun. Ów skupia się najważniejszych detalach, które są obecne w grze i przygotowuje do wielkiej premiery jej. Trwające ponad czterech minuty wideo w rychły sposób streszcza nowości farmaceutyku walki oraz przypomina o niezwykłej dynamice gry. Zaprezentowano również tryb fabularny natomiast przedstawiono w jak ewolucyjny sposób renderowane ujęcia przeplatają się z walkami natomiast przechodzą do czystej wojny. Wspomniano także o ułatwieniach dla nieobeznanych graczy. Namco chce być pewne, iż Tekken 7 w dniu premiery będzie produktem całkowitym. Katsuhiro Harada ubolewa aczkolwiek, że gry nie odwaliło się przygotować na początek roku kalendarzowego, ale wierzy, że gracze zrozumieją opóźnienie i chód premiery wyjdzie wszystkim do imentu. Twórcy tłumaczą, że fabrykują co mogą, by uciecha wyszła najwcześniej jak owo możliwe, ale jak wskazuje Katsuhiro Harada, czyli tata serii Tekken, nie pożądają dostarczać graczom produktu, w którym będzie brakować treści. Biorąc pod uwagę zeszłoroczny przypadek Street Fightera V wydaje się owo rozsądnym posunięciem. Niestety stwórcy wciąż milczą na temat obiecywanego wcześniej wsparcia dla PlayStation VR i wciąż nie wiemy na jakiej recepcie ma to działać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCS GO do pobrania PC
Następny artykułElex Pobierz grę
Jestem jednym z profesjonalnych graczy zapalony do publikacji wartościowych i ciekawych treści na tej stronie. Moja misja to dzielenie się poradami dotyczących rozgrywki w grach komputerowych ale nie tylko, bo także tworzę recenzje dotycząc produktów dla graczy a także dodatków do gier które czasami warto się z nimi zapoznać i je pobrać.