FIFA 18

gry do pobraniaGłówną z cech, która prawdopodobnie sprawić, że FIFA 18 taktycznego sznytu i stanie się mniej zręcznościową produkcją, dysponuje być zauważalne spowolnienie wojny. To oczywiście przełoży się na bardziej przemyślane planowanie kolejnych ruchów, ale także częstsze korzystanie z roszad w poszczególnych formacjach. Z owego też powodu na znaczeniu zyskają zagrania krosowe – zostaną one zaprezentowane w wyższym stopniu dynamicznie i będą „cięte”, przez co szybciej dotrą na długi koniec boiska, a ich przejęcie podczas lotu okaże się trudniejsze. Oczywiście w grze nie zabraknie kilku nowinek, które powinny wzbogacić rozgrywkę. I tak oto w „osiemnastce” pojawi się instytucja szybkich zmian – od teraz nie będziemy musieli wychodzić do menu, by zmienić wybranego przez siebie gracza. W każdej sytuacji, w której piłka opuści plac gry, a na ekranie zostanie wyświetlona powtórka, gracz dostanie szansę szybkiego wywołania prostego menu i błyskawicznej podmiany zawodnika nadającego się do wysłania na ławkę rezerwowych. Co ciekawe, gra poda nam także propozycje roszad w składzie na podstawie zmęczenia poszczególnych graczy bądź też zagrożenia zdobyciem drugiej żółtej kartki, skutkującej wykluczeniem z gry. Motion Technology System, czyli urealnienie poruszania się piłkarzy po boisku, to jeden z aspektów, na który twórcy gry położyli szczególny nacisk. Na co jeszcze? Na taktykę i inteligencję drużyny.

FIFA 18 – Oficjalny trailer gry

W FIFA 18 do pobrania zawodnicy z twego zespołu mają zupełnie czyli reagować i ustawiać się na boisku. Mają w wyższym stopniu pokazywać się do wojny, co da więcej wariantów rozegrania ataku. Rozgrywka zostanie bardziej rozciągnięta – w 17 skupiała się przede wszystkim w środku boiska. Teraz możliwości będzie więcej. – Poniższa FIFA jeszcze kilka bicie się zmieni.

To, w co gramy teraz, owo tak naprawde jest jakaś alfa, potem wyjdzie demo, które będzie jeszcze różne, potem dopiero gra, natomiast potem jeszcze patch, jaki ustabilizuje wszystko – oznajmił Patryk Lach, czyli Lachu, YouTuber zajmujący się FIFA. Edycje Legacy gry EA SPORTS FIFA oferują tę samą wspaniałą rozgrywkę, wszelkie tryby i funkcje, jakich wszyscy co roku odwlekają, a także niezrównany realizm, ligi, licencje oraz aktualne stroje i składy zespołów – wszystko w doskonałej zapłacie. Pomocnik Manchesteru United odnajdzie się na okładce FIFA 18 zastępując Marco Reusa. Niemiec firmował sobą minioną odsłonę, co wiele ludzi odebrało wówczas jako liczne zaskoczenie. Piłkarz Borussii zachował bowiem wieloletnią hegemonię Leo Messiego. W FIFA xviii ma znaleźć się także metoda fabularny, debiutujący w minionym roku. Cieszył się mąż dużą popularnością, przez co twórcy gry zdecydowali go odświeżyć i rozbudować. Przedstawienie premierowe gry nastąpi prawdopodobnie w ostatnim tygodniu września. Ledwo 2 dni po finale Ligi Mistrzów koncern EA Sport wypuścił premierowy teaser gry FIFA 18, w którym główną rolę gra Cristiano Ronaldo. Aktualny koryfeusz Europy w piłce nożnej został bohaterem meczu między Realem Madryt i Juventusem. Ustrzelił dublet i pozostawił najlepszym strzelcem rozgrywek. Nie licząc trofeum Ligi Mistrzów, w powyższym sezonie, wraz z „Królewskimi”, wygrał również ligę hiszpańską. Legendy od pierwszego wejścia są ekskluzywnym dodatkiem poważnym wyłącznie dla graczy Xbox. Jak można się domyślać umowa między Microsoft natomiast Electronic Arts obu stronom zapewnia korzyści. EA odbiera fundusze za które prawdopodobnie finansować korzystanie z licencji na kolejne głośne nazwiska, zaś Microsoft zwiększa swej udziały w rynku konsoli do gier promując Xbox One. Szczególnie wyraźnie ów element przechylający szalę famy konsoli wśród graczy FIFA Mobile widać na YouTube.

Przednia większość Youtuberów grających w FIFA korzysta z konsoli Microsoftu, aby oferować własnym widzom pełny zakres tematyki dostępnych grze. Czy przed chwilą w FIFA 18 Baśni będą już dostępne w celu Playstation? Szanse są kolosalne. Po pierwsze, umowa z pośrodku Elektronikami a gigantem spośród Redmond została podpisana na określony czas. Od FIFA 14 do FIFA xviii będą mijały już całe cztery lata – w świecie nowych technologii owo całe wieki. Rozpoczęty wyścig pośrodku Sony a Microsoft twierdzi nadal, ale od premiery gry minęło już co niemiara czasu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSkiny CS GO
Następny artykułCS GO do pobrania PC
Jestem jednym z profesjonalnych graczy zapalony do publikacji wartościowych i ciekawych treści na tej stronie. Moja misja to dzielenie się poradami dotyczących rozgrywki w grach komputerowych ale nie tylko, bo także tworzę recenzje dotycząc produktów dla graczy a także dodatków do gier które czasami warto się z nimi zapoznać i je pobrać.